نموذج:  UA65U8000FUXZN
Samsung UHD UA65U8000FUXZN 65'' Smart TV
Features:
  • 65" Crystal UHD U8000F 4K Smart TV (2025)
  • Refresh Rate :50Hz
  • Crystal Processor 4K
  • Contrast Enhancer : Yes
  • HDR 10+ Support
  • AI Upscale:4K Upscaling
  • Motion Technology : Motion Xcelerator
Features:
  • Refresh Rate :50Hz
  • Crystal Processor 4K
  • Contrast Enhancer : Yes
  • HDR 10+ Support
  • AI Upscale:4K Upscaling
Bluetooth Version
5.3
Display Diagonal
65"
المنافذ
HDMI:3,USB: 1, Ethernet ( LAN) : 1
Series
Series
Samsung F Series
Dimensions and weight
Dimensions
1444.1 x 882.2 x 222 mm, 21.0 kg