نموذج:  QA85QN800DUXZN
Samsung QLED QA85QN800DUXZN 85-Inch Neo QLED 8K Smart TV
Features:
  • 85'' Neo QLED 8K QN800D Smart AI TV (2024)
  • Refresh Rate :100Hz
  • NQ8 AI Gen2 Processor
  • Contrast Enhancer : Real Depth Enhancer Pro
  • HDR 10+ : Yes (Adaptive/Gaming)
  • AI Upscale:8K AI Upscale
  • Motion Technology : Motion Xcelerator 120 Hz
  • Power Cable
  • One Connect Box
Features:
  • Refresh Rate :100Hz
  • NQ8 AI Gen2 Processor
  • AI Upscale:8K AI Upscale
  • Power Cable
  • One Connect Box
Bluetooth Version
5.2
WI-FI
Yes
WI-FI Standards
Wi-Fi 6
Display
Display Diagonal
85"