نموذج:  QA55Q7FAAUXZN
Samsung QLED QA55Q7FAAUXZN 55'' QLED 4K Smart TV
Features:
  • 55" QLED Q7F 4K Samsung Vision AI Smart TV (2025)
  • Refresh Rate :50Hz
  • Q4 AI Processor
  • Contrast Enhancer : Yes
  • Yes (Works with TV)
  • AI Upscale:4K Upscaling
  • Motion Technology : Motion Xcelerator
Features:
  • Refresh Rate :50Hz
  • Q4 AI Processor
  • Contrast Enhancer : Yes
  • Yes (Works with TV)
  • AI Upscale:4K Upscaling
Bluetooth Version
5.3
Display Diagonal
55"
المنافذ
HDMI:3,USB: 1, Ethernet ( LAN) : 1
Series
Series
Samsung F Series
Dimensions and weight
Dimensions
1234.1 x 758 x 237.0 mm, 15.7 kg