نموذج:  QA115QN90FUXZN
Samsung QLED QA115QN90FUXZN 115'' Neo QLED 4K Smart TV
Features:
  • 115" Neo QLED QN90F 4K Samsung Vision AI Smart TV (2025)
  • Refresh Rate :100Hz (Up to 165Hz)
  • NQ4 AI Gen3 Processor
  • Quantum Matrix Technology Plus
  • HDR 10+ : Yes (Adaptive/Gaming)
  • 4K AI Upscaling Pro
  • Motion Xcelerator 165Hz
  • Power Cable
  • Wireless One Connect Box.
Features:
  • NQ4 AI Gen3 Processor
  • 4K AI Upscaling Pro
  • Motion Xcelerator 165Hz
  • Power Cable
  • Wireless One Connect Box.
Bluetooth Version
5.3
Display Diagonal
115"
المنافذ
HDMI:5,USB: 2,ETHERNET(LAN)1, DIGITAL AUDIO OUT ( OPTICAL ) 1
Series
Series
Samsung F Series
Dimensions and weight
Dimensions
2565.2 x 1525.0 x 467.2 mm, 86 kg