نموذج:  QA55LS03FAUXZN
Samsung QA55LS03FAUXZN 55-Inch Frame QLED Smart TV
Features:
  • 55" The Frame 4K Samsung Vision AI Smart TV (2025)
  • Refresh Rate :100Hz (Up to 144Hz)
  • Anti Reflection : Matte Display
  • Contrast Enhancer : Real Depth Enhancer
  • HDR 10+ (Adaptive/Gaming)
  • AI Upscale: 4K AI Upscaling
  • Motion Technology : Motion Xcelerator 144 Hz
  • Power Cable
  • One Connect Box.
Features:
  • HDR 10+ (Adaptive/Gaming)
  • AI Upscale: 4K AI Upscaling
  • Power Cable
  • One Connect Box.
Display Diagonal
55"
المنافذ
HDMI IN:1,HDMI OUT:1,HDMI ARC: YES(e ARC),Optical In:1
Processor
Processor Family
Tizen
Dimensions and weight
Dimensions
1237.9 x 743.4 x 227.8 mm, 27.2 kg